Sport Management
12 listopada 2009
Pokazowy trening dla mediów - Mistrzynie Świata w Taekwon-Do ITF
Sport Management Polska (SMP) serdecznie zaprasza na oficjalny trening pokazowy „Złotej Drużyny” - polskich Mistrzyń Świata w Taekwon-do ITF (Reprezentacja Polski Kobiet).

Event będzie oficjalnym rozpoczęciem ostatniej fazy bezpośrednich przygotowań Reprezentacji Polski do Mistrzostw Świata w Taekwon-Do ITF, które odbędą się już za dwa tygodnie, w dniach 26-30.11.2009 r. w miejscowości Mar del Plata w Argentynie.

Trening pokazowy dla mediów zostanie poprzedzony wypowiedziami organizatorów:
  • prof. Witolda Bileckiego - Prorektora, Zastępcy Rektora Akademii Leona Koźmińskiego
  • Jerzego Jeduta - Wiceprezesa ds. szkoleniowych Polskiego Związku Taekwon-Do
  • Grzegorza A. Kity - Prezesa Zarządu Sport Management Polska
Trening odbędzie się:
13 listopada 2009 r. (piątek) – godz. 12:00 w Auli Głównej Akademii Leona Koźmińskiego przy ul. Jagiellońskiej 57/59 w Warszawie.

Zapraszamy serdecznie 

Zawodniczki ze „Złotej Drużyny” możecie Państwo zobaczyć również w sobotę (14.11.2009 r.) w programie „Dzień Dobry TVN” o godzinie 8.30 na antenie TVN. Panie opowiedzą o przygotowaniach do MŚ w Argentynie oraz zaprezentują specjalnie przygotowany pokaz dla widzów.
Sport Management Polska jest autorem promocyjnego sukcesu polskiego pływania. W latach 2005-08 SMP był wyłącznym przedstawicielem Polskiego Związku Pływackiego w zakresie marketingu. Oprócz promocji dyscypliny firma stworzyła także dwa, wielkie programy sponsoringowe -dla Bioton S.A. oraz Telefonii Dialog S.A. [2005-08]
Sport Management Polska we współpracy z instytutem badawczym ARC Rynek i Opinia opracował na zlecenie Grupy Tauron unikalną metodologię badawczą. Zrealizowana na poziomie standardów światowych, metodologia służy do doboru, planowania, analizowania i raportowania efektywności działań sponsoringowych [2009]
agencja marketingu sportowego, marketing sportowy agencje