Sport Management
2 kwietnia 2019
Ważna nagroda dla PKSN. "Sukces Roku" !
Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich został doceniony i wyróżniony! Na prestiżowej Gali Osobowości i Sukcesy, PKSN otrzymał nagrodę w kategorii „Sukces Roku”!

Doceniona została zarówno praca, tempo rozwoju jak i innowacyjność. O przyznaniu nagrody zadecydował nie tylko fakt, iż PKSN jest pierwszym tego rodzaju Komitetem Narodowym na świecie ale i tempo rozwoju. W nieco ponad rok od powstania, do PKSN przystąpiły już 42 polskie związki sportowe i ogólnopolskie federacje.

To ważny i wyjątkowy dzień dla PKSN, który pokazuje także, że sporty nieolimpijskie zaczynają być coraz bardziej zauważane i doceniane. To także nagroda dla CAŁEGO środowiska sportów nieolimpijskich.

Nagrodę w imieniu PKSN odebrał Grzegorz Kita, Przewodniczący Rady Głównej PKSN. Nagrodę osobiście wręczył główny organizator Gali oraz prezes firmy Excellent Events - Mariusz Pujszo.

VIII edycja Gali „Osobowości i Sukcesy Roku” odbyła się w ekskluzywnym hotelu Pałac i Folwark Łochów w Łochowie. Zgromadziła szereg znanych gości i postaci z pierwszych stron gazet.

Strona www Gali: http://osobowosciisukcesy.pl/
Sport Management Polska jest autorem promocyjnego sukcesu polskiego pływania. W latach 2005-08 SMP był wyłącznym przedstawicielem Polskiego Związku Pływackiego w zakresie marketingu. Oprócz promocji dyscypliny firma stworzyła także dwa, wielkie programy sponsoringowe -dla Bioton S.A. oraz Telefonii Dialog S.A. [2005-08]
Sport Management Polska we współpracy z instytutem badawczym ARC Rynek i Opinia opracował na zlecenie Grupy Tauron unikalną metodologię badawczą. Zrealizowana na poziomie standardów światowych, metodologia służy do doboru, planowania, analizowania i raportowania efektywności działań sponsoringowych [2009]
agencja marketingu sportowego, marketing sportowy agencje