Sport Management
30 listopada 2011
Unikalny projekt konsultingowo-szkoleniowy
Dla Zakładu Infrastruktury Sportowej w Krakowie zrealizowany został unikalny projekt konsultingowo-szkoleniowy.

Dwudniowe szkolenie zostało wzbogacone o szereg działań konsultingowo-doradczych odnoszących się do prowadzonych przez ZIS projektów.

W trakcie zajęć piętnastoosobowa grupa przedstawicieli ZIS na bieżąco przystosowywała i konfrontowała przedstawianą wiedzę z realizowanymi projektami i programami.

Zajęcia były prowadzone osobiście przez Prezesa SMP - Grzegorza Kitę.

Zakład Infrastruktury Sportowej jest gminną jednostką budżetową zarządzającą wieloma obiektami sportowymi w Krakowie. ZIS jest także organizatorem szeregu prestiżowych imprez sportowych takich jak Cracovia Maraton, Bieg Trzech Kopców czy imprez siatkarskich i kajakarskich.

Szkolenie zostało przeprowadzone wspólnie z Wszechnicą Uniwersytetu Jagielońskiego.

Sport Management Polska jest autorem promocyjnego sukcesu polskiego pływania. W latach 2005-08 SMP był wyłącznym przedstawicielem Polskiego Związku Pływackiego w zakresie marketingu. Oprócz promocji dyscypliny firma stworzyła także dwa, wielkie programy sponsoringowe -dla Bioton S.A. oraz Telefonii Dialog S.A. [2005-08]
Sport Management Polska we współpracy z instytutem badawczym ARC Rynek i Opinia opracował na zlecenie Grupy Tauron unikalną metodologię badawczą. Zrealizowana na poziomie standardów światowych, metodologia służy do doboru, planowania, analizowania i raportowania efektywności działań sponsoringowych [2009]
agencja marketingu sportowego, marketing sportowy agencje