Sport Management
31 maja 2012
Grzegorz Kita gościem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations
Odliczaj do EURO 2012 razem z PSPR.

31 maja Polskie Stowarzyszenie Public Relations organizuje w Warszawie spotkanie: „7 dni do EURO”, które będzie poświęcone EURO 2012 pod kątem PR, marketingu w sporcie i promocji miast.

Zbliżające się EURO 2012 stało się źródłem inspiracji do spotkania członków i sympatyków Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. – Dzięki zaproszonym gościom zostaną zaprezentowane trzy prelekcje związane tematycznie ze sportem w kontekście badań Internetu, PR i marketingu oraz promocji regionów, mówi Marcin Jańczuk z Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Tematykę nowoczesnych form marketingu i PR-u w sporcie przybliży ekspert w tej dziedzinie, Grzegorz Kita, prezes Sport Management Polska. W trakcie tej prezentacji będzie można m.in. poznać specyfikę działań PR w sporcie, znaczenie PR-u w sukcesie sponsoringowym, a także dowiedzieć się o różnicach pomiędzy widowiskiem sportowym a widowiskiem typu „entertainment”.

Sport Management Polska jest autorem promocyjnego sukcesu polskiego pływania. W latach 2005-08 SMP był wyłącznym przedstawicielem Polskiego Związku Pływackiego w zakresie marketingu. Oprócz promocji dyscypliny firma stworzyła także dwa, wielkie programy sponsoringowe -dla Bioton S.A. oraz Telefonii Dialog S.A. [2005-08]
Sport Management Polska we współpracy z instytutem badawczym ARC Rynek i Opinia opracował na zlecenie Grupy Tauron unikalną metodologię badawczą. Zrealizowana na poziomie standardów światowych, metodologia służy do doboru, planowania, analizowania i raportowania efektywności działań sponsoringowych [2009]
agencja marketingu sportowego, marketing sportowy agencje