Sport Management
22 lipca 2013
Projekt szkoleniowo-doradczy dla krakowskiego ZIS
Dla Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie zrealizowany został projekt szkoleniowy.

Dwudniowe szkolenie zostało wzbogacone o szereg działań konsultingowo-doradczych odnoszących się do prowadzonych przez ZIS projektów.

W trakcie zajęć dziesięcioosobowa grupa przedstawicieli ZIS na bieżąco przystosowywała i konfrontowała przedstawianą wiedzę z realizowanymi projektami i programami.

Zajęcia były prowadzone osobiście przez Prezesa SMP - Grzegorza Kitę.

***
Zarząd Infrastruktury Sportowej jest gminną jednostką budżetową zarządzającą obiektami sportowymi w Krakowie m.in. takimi jak stadiony Wisły i Cracovii. ZIS jest także organizatorem szeregu prestiżowych imprez sportowych takich jak Cracovia Maraton, Bieg Trzech Kopców czy imprez siatkarskich i kajakarskich.
Sport Management Polska jest autorem promocyjnego sukcesu polskiego pływania. W latach 2005-08 SMP był wyłącznym przedstawicielem Polskiego Związku Pływackiego w zakresie marketingu. Oprócz promocji dyscypliny firma stworzyła także dwa, wielkie programy sponsoringowe -dla Bioton S.A. oraz Telefonii Dialog S.A. [2005-08]
Sport Management Polska we współpracy z instytutem badawczym ARC Rynek i Opinia opracował na zlecenie Grupy Tauron unikalną metodologię badawczą. Zrealizowana na poziomie standardów światowych, metodologia służy do doboru, planowania, analizowania i raportowania efektywności działań sponsoringowych [2009]
agencja marketingu sportowego, marketing sportowy agencje