Sport Management
Profesjonalne zarządzanie karierą sportową
Sport Management Polska posiada bogatą wiedzę w zakresie profesjonalnego zarządzania karierami sportowymi. Wiedza ta została nabyta poprzez pracę i spełnianie wysoko postawionych wymagań najlepszych polskich sportowców i trenerów.

Doświadczenie SMP to wynik pracy z Mistrzami Świata, Mistrzami Europy oraz złotymi medalistami Igrzysk Olimpijskich w różnych dyscyplinach i konkurencjach.

SMP posiada szeroką wiedzę na temat mechanizmów i zasad funkcjonowania biznesu sportowego na różnych rynkach. Kompetencje SMP pozwalają doradzać i wszechstronnie reprezentować interesy sportowców w następujących segmentach:
  • Doradztwo prawne
  • Doradztwo finansowe
  • Doradztwo wizerunkowe
  • Doradztwo medialne
  • Doradztwo sportowe
W ramach ww. segmentów SMP oferuje kompleksową opieką (stałą lub okresową) dedykowaną sportowcom i trenerom.

Oferta profesjonalnego zarządzania karierą zwalnia sportowca z konieczności samodzielnego planowania i realizacji ścieżki pozasportowej. W ten sposób zawodnik może zająć się treningiem, przygotowaniami do zawodów oraz startami.

Usługa ta zapewnia komfort, optymalizuje czas i energię ale przede wszystkim zapewnia wsparcie i poczucie bezpieczeństwa.
Sport Management Polska jest autorem promocyjnego sukcesu polskiego pływania. W latach 2005-08 SMP był wyłącznym przedstawicielem Polskiego Związku Pływackiego w zakresie marketingu. Oprócz promocji dyscypliny firma stworzyła także dwa, wielkie programy sponsoringowe -dla Bioton S.A. oraz Telefonii Dialog S.A. [2005-08]
Sport Management Polska we współpracy z instytutem badawczym ARC Rynek i Opinia opracował na zlecenie Grupy Tauron unikalną metodologię badawczą. Zrealizowana na poziomie standardów światowych, metodologia służy do doboru, planowania, analizowania i raportowania efektywności działań sponsoringowych [2009]
agencja marketingu sportowego, marketing sportowy agencje