Sport Management
Szkolenia motywacyjne z udziałem gwiazd sportowych
Sport Management Polska oferuje możliwość przygotowania i przeprowadzenia szkoleń motywacyjnych z udziałem gwiazd sportowych.

Szerokie kontakty i dostęp do praktycznie wszystkich polskich gwiazd, prawdziwych mistrzów stwarza sposobność zaaranżowania profesjonalnego szkolenia w oparciu o bardzo atrakcyjne scenariusze.

Oferta szkoleń motywacyjnych z udziałem profesjonalnych zawodników, reprezentantów Polski stwarza unikalną szansę na poznanie specyfiki świata sportu, zbliżenia się do życia gwiazd oraz wykorzystania ich doświadczeń i umiejętności we własnej pracy zawodowej oraz życiu prywatnym.
Sport Management Polska jest autorem promocyjnego sukcesu polskiego pływania. W latach 2005-08 SMP był wyłącznym przedstawicielem Polskiego Związku Pływackiego w zakresie marketingu. Oprócz promocji dyscypliny firma stworzyła także dwa, wielkie programy sponsoringowe -dla Bioton S.A. oraz Telefonii Dialog S.A. [2005-08]
Sport Management Polska we współpracy z instytutem badawczym ARC Rynek i Opinia opracował na zlecenie Grupy Tauron unikalną metodologię badawczą. Zrealizowana na poziomie standardów światowych, metodologia służy do doboru, planowania, analizowania i raportowania efektywności działań sponsoringowych [2009]
agencja marketingu sportowego, marketing sportowy agencje