Sport Management
Praca
 
Jeżeli chcesz zaprezentować swoją osobę prześlij życiorys wraz z listem motywacyjnym.

Obecnie poszukujemy:
Sales Manager     
 
STAŻE

SMP oferuje również możliwość stażu dla studentów IV i V roku. Oferujemy staż w niezwykle atrakcyjnym, unikalnym środowisku pracy łączącym pasję i biznes.

W ramach stażu - projekty futbolowe oraz unikalna możliwość kontaktu z najwybitniejszymi polskimi sportowcami - gwiazdami sportu, Mistrzami Świata i Mistrzami Europy.

Prosimy jednak mieć na uwadze, że SMP to firma działająca na najwyższych standardach pracy. Stąd też nie odpowiadamy na wszystkie oferty współpracy stażowej rezerwując sobie prawo do odpowiedzi jedynie wybranym przez nas kandydatom.

Prosimy także wziąć pod uwagę, że wymagająca selekcja powoduje, iż dostają się do nas zaledwie dwie osoby na dziesięć a procedura akceptacyjna składa się aż z trzech etapów.

Obecnie poszukujemy:
Stażystów     
Sport Management Polska jest autorem promocyjnego sukcesu polskiego pływania. W latach 2005-08 SMP był wyłącznym przedstawicielem Polskiego Związku Pływackiego w zakresie marketingu. Oprócz promocji dyscypliny firma stworzyła także dwa, wielkie programy sponsoringowe -dla Bioton S.A. oraz Telefonii Dialog S.A. [2005-08]
Sport Management Polska we współpracy z instytutem badawczym ARC Rynek i Opinia opracował na zlecenie Grupy Tauron unikalną metodologię badawczą. Zrealizowana na poziomie standardów światowych, metodologia służy do doboru, planowania, analizowania i raportowania efektywności działań sponsoringowych [2009]
agencja marketingu sportowego, marketing sportowy agencje